Gakkou Gurashi!

16. srpna 2017 v 23:24 | Yumi Janula |  Názorovky
Čauky mňauky😸.
Po dlouhém překecávání Ann, jsem konečně dostala svolení udělat další Názorovku ✨. (Mno trvalo to asi 3 vteřiny, než jsem to napsala a Ann prostě napsala Jo...ale nechte mě v té představě, že to dalo zabrat 😂)No prostě teď udělám pár Názorovek i já, tak se s tím smiřte.
Proč Gakkou Gurashi... hmm asi to bude tím že tohle anime žeru...jak ironické...a pokud jste tohle anime ještě neviděli, tak všichni povině zkouknout.Smějící se
Anime: Gakkou Gurashi
Žánry: Horror, fantasy, postapokalyptické...nebudu tu vypisovat všechny😏.
Věk: 15+
Počet dílů: 12
UPOZORNĚNÍ!!! OBSAHUJE SPOILERY!!! A TY NEMÁ NIKDO RÁD!!! 😂


FAKT JÁ SI NEDĚLÁM SRANDU, POKUD JSI TO ANIME JEŠTĚ NEVIDĚL TAK ŠUP, ONO ČEKÁ😂.

Proč se mi tohle anime líbí?: No bude to asi tím že miluju všechny tragický anime, krvavý... Ale tady je to ještě díky tomu zpracování. nejprve si člověk myslí že je to naprosto normální život naprosto trhlé holky, ale to jen tak vypadá. Protože během asi druhého dílu se dozvíte, že všichni z její třídy jsou zombíci. A bonus, když tohle anime máte nahlas v kvalitních sluchátkách tak vám dokáže vykouzlit nádhernou husinu😂.

Oblíbená postava?: No to je horší, ale asi Megu~nee. Několikrát se mi u scén s ní chtělo brečet, popř. mi několikrát nahnala husí kůži. Ona byla úžasná, jak se pro ně objetovalaPlačící a byla snad všude s Yuki a pomáhala ji.

Co mi na Gakkou Gurashi vadí?: Stoprocentně to, že v posledních dílech umřel TaroumaruPlačícíPlačícíPlačící. Chudinka malá nevinná. Proč zrovna on musel umřít, vždyť snad všem tam pomohl. Tak proč? (má záchvat breku...problém , že neumí brečet😂)

Závěr: Je to prostě úžasný anime😁.
Příště se můžete těšit na nějaký ecchi. (jestli chcete Yaoi tak to musíte říct ann)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama