Moje úchylka?! O.o

8. října 2017 v 20:01 | ann~chan |  Ann~chan
Hojky koťátka!!
Po dlouhé době je zde opět příspěvek :D Vybrala jsem si tentokrát lehce soukromnější téma... Pod výrazem úchylka prosím nehledejte sexuální úchylku :D Na nějakou svou sexuální úchylku jsem tak nějak ještě nestihla přijít :c
psychopath

Tak jo lásenky moje :D Je načase, abych se konečně vymáčkla... Co je tedy moje úchylka? :D Odpověď je jednoduchá...

Moje úchylka spočívá v tom, že miluju ten pocit, když mám pravdu... Nebo když si připadám chytřejší. Strašně ráda někoho opravuju, a když vím, že člověk se kterým se bavím o daném tématu neví zhola nic, tak na místě plném lidí vyvolám hádku (nejoblíbenější místa jsou; školní chodba, třída, školní šatna, či dokonce šatna Capoeiry, což je můj velmi milovaný kroužek :3 )

Miluju ten pocit, když z dané osoby udělám naprostého debila. Zároveň mě všichni přihlížející vidí jako někoho chytřejšího. Jako někoho, kdo ví o čem mluví a je na jiné úrovni, než ta osoba, která se hádala a pravdu neměla. (A tohle prosím neberte jako vtip, tohle je vážné téma)

Na druhou stranu zase nesnáším, když někdo opravuje mě... Když má pravdu on, tak to ještě nějak snesu, ale když jasně vím, že ta daná osoba pravdu nemá, mám chuť praštit... Přes hlavu... Židlí.... Z oceli...
Většinou to skončí tak, jako když hádku vyvolám já... mám z toho potom strašně dobrý pocit :D

Teď bych taky mohla napsat můj předpoklad, proč to tak se mnou je. Mám pocit, že tohle dělám jen proto, abych zaujala okolí. Jiná děvčata získávají zájem vzhledem. Tím jak se oblékají, tím jak se líčí, či snad tím kolik za týden sbalili kluků. Já si však v ničem takovém nehovím.

Můj šatník tvoříí jedny černé šaty, ve kterých vypadám jako Jeptiška a jinak zde najdete černé kalhoty a džíny se spoustou triček (a hlavně s obrovským množstvím mikin) Mám 2 páry bot... Jeden pár je na zimu a jeden na zbývající 3 roční období. Takže jak asi hádáte, můj styl jsou většinou džíny + tričko a mikina, které zrovna nepáchne. Kolikrát to oblečení ani neladí, ale to už není moje starost.

S malováním jsem na tom obdobně. Naposledy jsem na sobě měla make- up, když ho na mě napatlala moje 9 letá sestřenice. Jasně, je fajn se trošku zkrášlit, ale já si ráno radši více pospím a řádně se nachystám do školy. Tohle zkrátka není můj šálek kávy.

Já a kluci? Mno... To je na dlouhé vyprávění :D Jsem zkrátka takovým ten Yandere typ, co to nikdy nedotáhne dokonce. Najdu si někoho, kdo se mi líbí (A to povahově i vzhledově) a toho člověka nepustím do té doby, než zjistím, že někoho má, nebo že mě prostě nechce... Ještě nikdy jsem s nikým nechodila

U chlapců je to zase vytahování se tím, kdo je jak silný, kdo má jakou kondičku, kdo udělá kolik shybů, či kliků....

Abych řekla pravdu... Ano, sama posiluju a chodím i běhat, ale se sportem nejsem za dobře. Zabijou mě pouhé 3 kilometry a shyb mi stále dělá problém... (tak či tak už to jde líp než před půl rokem... to se pochlubit musím!! xD ) Takže... Taky něco co mi nesedne :D

Zároveň se mi zdá, že jsem hodně přehlížená ve škole. Ne žáky, ale učiteli. Je strašně milé, když chcete něco dodat k hodině, odpovědět na otáku a učitel vás ignoruje... A když už mě poslechne, tak na mě hodí naštvaný výraz, který přímo říká; "Proč sakra doplňuješ můj výklad? Já jsem tady učitel..." - Omlouvám se, že se skoro jako jediná za třídy snažím dávat pozor a být aktivní v hodině!!

Teď jen když jsem u té školy tak odbočím na chvliku od tématu... Přístup nejmenovaného učitele mi přijde více než neférový... Já jsem měla z nejmenovaného předmětu průměr 1.51.... snažila jsem se pracovat v hodinách, dávala jsem pozor... A to celý rok!! No a hádejte, co jem dostala ... Ne, jednička to fakt nebyla ... No a pak tu byla slečna, která i přes svou neaktivitu, nenošení úkolů a nedodávání čtenářského a kulturního deníku, s průměrem 2.77 dostala za 2... Přijde vám toto normální?

Jak se na to tak koukám, tak jsem se sem vypsala jako do deníčku :D ... Pane jo...
Mno... doufám, že osoba, která si to přečetla neumřela nudou xDD
Tak já se s vámi loučím :D Mějte krásný zbytek dne a žádné úchylky xDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste na tom stejně jako já?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama